قوانین و مقررات

در مورد کتاب‌های چاپی:

تمامی کتاب‌ها به‌صورت نو تقدیم می‌گردند و کتاب دست‌دوم و مستعمل ارائه نمی‌شود.

نحوه ارسال کتاب به تمام ایران با پست جمهوری اسلامی است.   در تهران امکان ارسال با پیک موتوری نیز فراهم است. هزینه پست یا پیک موتوری در سایت قید شده و به قیمت کتاب اضافه می‌گردد.

انتشارات رهرو پویا کتاب‌ها را سالم به پست تحویل می‌دهد و نمی‌تواند تعهدی در جهت ارسال مرسوله‌های پستی تقبل کند. مرسولات پستی بیمه هستند. در صورت درخواست، انتشارات رهرو پویا کد رهگیری محموله ارسالی را در اختیار خریدار قرار می‌دهد تا اقدامات لازم را انجام دهد.

کلیه سفارشات طبق درخواستی که خریدار در سایت ثبت کرده، ارسال می‌گردد.

درصورتی‌که کتاب‌های ارسالی شامل نقص چاپ، نقص ظاهری یا عدم تطابق با سفارش ثبت‌شده خریدار در سایت باشند، انتشارات رهرو پویا این کتب را مرجوع کرده و به هزینه خود کتاب‌های جدید را ارسال خواهد کرد.
انتشارات رهرو پویا کتب را بر اساس درخواست خریدار آماده و ارسال خواهد کرد. خریدار در حین سفارش از کل هزینه خرید و نحوه ارسال کتاب مطلع می‌شود و با پرداخت خود، موافقت خود را با این مبلغ اعلام می‌دارد.

زمان تقریبی ارسال در تهران و با پیک موتوری اگر قبل از ساعت ۱۶سفارش دریافت شود، در همان روز و در غیر این صورت فردای کاری آن‌روز ارسال خواهد شد.

تمامی بسته‌های پستی فردای روز کاری سفارش به پست تحویل می‌گردد.

انتشارات رهرو پویا تعهد می‌نماید که اطلاعات خریداران (نام، تلفن، آدرس و…) را تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار ندهد.

انتشارات رهرو پویا از خریداران تقاضا می‌کند که اطلاعات ارسال را با دقت تمام و از جمله استان، شهر، خیابان‌های اصلی و فرعی، پلاک، کد پستی ده‌رقمی، طبقه و واحد را حتماً در سایت اعلام نمایند. در صورت مغایرت اطلاعات مندرج در سایت با آدرس واقعی خریدار، هزینه ارسال مجدد بر عهده خریدار است.

 

در مورد کتاب‌های اینترنتی:

کتاب‌های اینترنتی انتشارات رهرو پویا با استفاده از فناوری DRM ارسال می‌گردد.
کتاب‌های اینترنتی انتشارات رهرو پویا‌ فقط روی کامپیوترهای شخصی و لپ‌تاپ قابل مطالعه است. این کتاب‌ها را نمی‌توان در موبایل یا آی‌پد باز کرد.

پس از اتمام ثبت سفارش،‌ ایمیلی به آدرس کاربر ارسال می‌گردد.
در این ایمیل آدرس دانلود نرم‌افزار کتاب‌خوان، آدرس دانلود فایل کتاب، رمز عبور و نیز آدرس پورتال کاربر تقدیم می‌گردد. تمامی اطلاعات لازم برای مطالعه کتاب‌های اینترنتی، علاوه بر سایت، در این ایمیل توضیح دقیق داده شده است و کاربر با دنبال کردن آن‌ها به راحتی کتاب را در کامپیوتر شخصی خود ذخیره نموده و استفاده می‌نماید.
اگر آدرس ایمیل صحیح وارد شده باشد به‌طور قطع ایمیل ارسال خواهد شد؛ اما اگر به هرحال پس از مدت‌زمان معمول در اینترنت و شبکه،‌ ایمیل دریافت نشود، انتشارات رهرو پویا متعهد است که پس از تماس کاربر، جهت رفع اشکال در ساعات اداری از ۸:۳۰ الی ۱۷ اقدام فوری انجام داده، رفع عیب نموده و ایمیل را ارسال نماید.
کتاب‌های اینترنتی انتشارات رهرو پویا پس از یک‌بار دانلود، در کامپیوتر شخصی و لپ‌تاپ ذخیره می‌شود و برای استفاده از آن‌ها لزوماً نیاز به ارتباط اینترنتی وجود ندارد. این ارتباط یک‌بار و در موقع دانلود کتاب برقرار می‌شود.

درصورتی‌که کاربر برای باز کردن کتاب مورد سفارش با مشکلی برخورد کرد،‌ می‌تواند در ساعات اداری از طریق تماس تلفنی با انتشارات رهرو پویا راهنمایی‌های لازم را دریافت نماید. انتشارات رهرو پویا متعهد می‌گردد در چارچوبی که مربوط به باز کردن کتاب سفارشی می‌باشد،‌ تمامی راهنمایی‌های لازم را از راه دور انجام دهد.
مواردی که خارج از روال عادی باز کردن و اجرای کتاب باشد‌ و مشخصاً مربوط به کامپیوتر مربوطه باشد، رفع اشکال آن در حیطه‌ی وظایف و تعهد انتشارات رهرو پویا نیست.

کتاب‌های اینترنتی انتشارات رهرو پویا می‌تواند هم‌زمان روی سه کامپیوتر مجزا ذخیره و استفاده شود. یادآور می‌شود آی‌پی کامپیوتر در کتاب‌خوان DRM ثبت می‌گردد. اگر کاربر قصد تغییر یکی از این سه کامپیوتر را داشته باشد، می‌تواند به پورتال خود (که آدرس آن در ایمیل هست) مراجعه و کامپیوتر فعلی را لغو و کامپیوتر جدید را ثبت نماید.