هدف ما

انتشارات رهرو پویا در جهت تحقق شعار اول بخوانید بعد بخرید، امکاناتی را در اختیار کاربران قرار داده است.   برای کسب اطمینان از انتخاب درست کتاب‌ محتوای هر کتاب به‌طور خلاصه و در یک صفحه به‌صورت نوشتاری و هم‌چنین به‌صورت صوتی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد تا با اتکا به آن،‌ از مضمون کتاب آگاه شود. هم‌چنین فهرست مطالب، مقدمه و نیز صفحات اول هر کتاب در اختیار کاربر قرار دارد تا از طریق فهرست دقیق‌تر به مضمون کتاب برسد و نیز از نحوه نگارش و ترجمه، با مطالعه‌ی چند صفحه آگاهی پیدا کند و بالأخره این امکان را فراهم آورده است که کاربر بتواند هر کتاب دلخواهش را به‌صورت رایگان‌ دانلود نموده و تا دو ساعت کتاب کاملاً در اختیار او قرار می‌گیرد تا بررسی خود را تکمیل نماید.

شایان ذکر است انتشارات رهرو پویا به‌طور مستقل و با استفاده از فناوری DRM امکان ارائه کتاب‌های الکترونیک را مهیا نموده است. این کار با دو هدف انجام می‌شود. اول؛ کاربر قبل از تهیه بتواند کل کتاب را مشاهده نموده تا از انطباق محتوای کتاب با نیازهای خود اطمینان حاصل کند. برای این منظور کتاب‌های الکترونیک به‌صورت رایگان و به‌مدت دو ساعت در اختیار وی خواهد بود تا سر فرصت بررسی نماید.
هدف دومی که دنبال می‌کنیم در جهت بالابردن فرهنگ کتاب‌خوانی و با توجه به شرایط اقتصادی جامعه است.   از  این‌رو امکاناتی را به‌وجود آوردیم تا کتاب‌ها با حداقل قیمت در اختیار شما عزیزان قرار گیرند. بنابراین امکان اجاره کتاب‌ها را به‌مدت ۱۴ روز و با 15 درصد قیمت پشت جلد فراهم آورده‌ایم. هم‌چنین کتاب‌های الکترونیک به‌صورت دائمی و با 35 درصد قیمت پشت جلد در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

یادآور می‌شود کتاب‌های الکترونیک ما فقط بر روی کامپیوترهای شخصی و لپ‌تاپ قابل مشاهده است. فناوری DRM امکان استفاده از هر نوع موبایل و آی‌پد را نمی‌دهد. هم‌چنین امکان چاپ و تکثیر را به کاربر نمی‌دهد.   هر کاربر می‌تواند کتاب تهیه‌شده را بر روی سه کامپیوتر مختلف شخصی خود ذخیره و استفاده نماید و کتاب فقط برای مطالعه در اختیار وی قرار می‌گیرد.

امیدواریم که این تمهیدات برای شما عزیزان مؤثر باشد. لطفاً نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

با تقدیم احترام

انتشارات رهرو پویا